Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Werkgroep Heemkunde Sint-Kruis

De Werkgroep Heemkunde Sint-Kruis verricht heemkundig, volkskundig en geschiedkundig onderzoek over de Brugse deelgemeente Sint-Kruis en Vivenkapelle dat ooit integraal van Sint-Kruis deel uitmaakte. De Werkgroep is dus geïnteresseerd in alles wat te maken heeft met het roerend en onroerend erfgoed van Sint-Kruis. Een belangrijk middel is de uitbouw van een volwaardig documentatiecentrum inclusief beeldarchief.

De Werkgroep Heemkunde Sint-Kruis maakt deel uit van het Brugs Ommeland - Kon. Heemkundige Kring Maurits Van Coppenolle vzw. De werkgroep ontstond in 1987.
 De werkgroep zoekt, bewaart en bestudeert alles wat in verband staat met de Brugse deelgemeente Sint-Kruis en Vivenkapelle dat, hoewel thans behorende tot het grondgebied Damme, voorheen integraal deel uitmaakte van Sint-Kruis. 


Zie ook: http://heemkundesintkruis.brugseverenigingen.be/

Leden van de werkgroep

Bossuyt Rita

Kartuizerstraat 118/3

8310 Brugge

050 820486

rita.bossuyt.lambert@skynet.be

Colenbier Eric

coördinator

Sparrenstraat 75

8310 Brugge

050 364529

eric.colenbier@gmail.com

Denolf Roger

Akkerstraat 56

8310 Brugge

050 352342

roger.denolf2@telenet.be

D'hondt Jan

Fortuinstraat 10

8310 Brugge

050 370853

Jan.Dhondt@brugge.be

Duyck Johan

Pastorieweg 3

8310 Brugge

050 358818

johan.duyck@hotmail.com

Rondas Jos

Peter Benoitstraat 14/205

8370 Blankenberge

050 415119

jotis@skynet.be

Sabbe Charles

Welvaartstraat 17

8310 Brugge

050354550

 

Seghers Kristina

 

 

 

Vandamme Ludo

contactadres

Doornhut 28

8310 Brugge

050 370386

ludo.vandamme@telenet.be

Vanparys Maurice

documentatie

Karel van Manderstraat  190,

8310 Brugge

050 354743

maurice.vanparys@skynet.be

Weyts Dries

Polderstraat 23

8310 Brugge

050 354550

driesweyts@telenet.be

 

Foto's Sint-Kruis

De werkgroep plaatste een deel van de fotocollectie over Sint-Kruis op de Beeldbank Brugge. Klik op deze link.

Klik op deze link voor foto's over Sint-Kruis op het Geheugen van Brugge.

Klik op het Pinterest logo om de beeldbank te bekijken.

Volg het bord Sint-Kruis Brugge - Bruges van Brugs Ommeland op Pinterest.