Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Gegevens van de VZW

RPR Ondernemingsrechtbank Gent - Afdeling Brugge

Ondernemings nummer: BE0430 482 624

Btw nummer: BE043 482 634

BNP Fortis: BE56 0013 3727 2088   Bic: GEBAEBB

WWW.Geschiedenisbrugge.brugseverenigingen.be

Brugsommeland@skynet.be

Raad van bestuur

 

Voorzitter Karel Dendooven   mail me 0494862038
Secretaris Dirk Heyns mail me 0479214431
Penningmeester  Pollet Eddy mail me 0495549303
Ledenadministatie Pollet Eddy mail me 0495549303
Bestuurslid  Freddy Clevers mail me 0478374533
Bestuurslid Hugo Vandekeere mail me 0495775906
Bestuurslid  Eric Colenbier mail me 050364529
Bestuurslid Ewald Van Coppenolle mail me 050311504
       
       

 

Leden algemene vergadering

Clevers Freddy, Colenbier Eric, D’hondt Jan, Dendooven Karel, Devooght Miriam, Depraetere Monique, Heyns Dirk, Pollet Eddy, Ryckaert Marc, Vandekeere Hugo, Vrielynck Paul.

Contacten redactie, werkgroepen en documentatiecentrum

Redactie Brugs Ommeland: Jan D’hondt, 050/37.08.53 - mail me

Werkgroep Brugs Dialect:                 Freddy Clevers: mail me

Werkgroep Erfgoed Sint-Andries:       Hugo Vandekeere: mail me

Werkgroep Heemkunde Sint-Kruis:     Eric Colenbier: mail me

Werkgroep Erfgoed Sint-Michiels:       Dirk Heyns: mail me