👷‍ Deze website loopt op haar laatste benen. In januari 2023 zal ze van het internet verdwijnen.👋
Bestuur -  geschiedenisbrugge

Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Gegevens van de VZW

RPR Ondernemingsrechtbank Gent - Afdeling Brugge

Ondernemingsnummer: BE0430 482 634

BNP Fortis: BE56 0013 3727 0288   Bic: GEBAEBB

Brugsommeland@skynet.be

Raad van bestuur

 

 Voorzitter Karel Dendooven   mail me 0494862038
Secretaris Dirk Heyns mail me 0479214431
Penningmeester  Eddy Pollet mail me 0495549303
Ledenadministatie Eddy Pollet mail me 0495549303
Bestuurslid  Freddy Clevers mail me 0478374533
Bestuurslid Hugo Vandekeere mail me 0495775906
Bestuurslid  Eric Colenbier mail me 050364529
Bestuurslid Ewald Vancoppenolle mail me 050311504
Bestuurslid Johan Duyck mail me 0487618321
        

 

Leden algemene vergadering

Clevers Freddy, Colenbier Eric, D’hondt Jan, Dendooven Karel, Devooght Miriam, Depraetere Monique, Duyck Johan, Heyns Dirk, Pollet Eddy, Ryckaert Marc, Vancoppenolle Ewald, Vandamme Ludo, Vandekeere Hugo en Vrielynck Paul.

Contacten redactie, werkgroepen en documentatiecentrum

Redactie Brugs Ommeland: Jan D’hondt, 050/37.08.53 - mail me

Werkgroep Brugs Dialect:                 Freddy Clevers: mail me

Werkgroep Erfgoed Sint-Andries:       Hugo Vandekeere: mail me

Werkgroep Heemkunde Sint-Kruis:     Eric Colenbier: mail me

Werkgroep Erfgoed Sint-Michiels:       Dirk Heyns: mail me