Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Raad van bestuur

 

Voorzitter Karel Dendooven   mail me 0495862038
Secretaris Dirk Heyns mail me 0479214431
Penningmeester Francis Micholt mail me 0498714717
Ledenadministatie Pollet Eddy mail me 0495549303
Bestuusleden Freddy Clevers mail me 0478374533
  Rudi Dewaele mail me 0479970257
  Hugo Vandekeere mail me 050392640
       
       
       

 

Leden algemene vergadering

Clevers Freddy, Colenbier Eric, D’hondt Jan, de Vlam Leo, Dendooven Karel, Devooght Miriam, Dewaele Rudy, Depraetere Monique, Heyns Dirk, Micholt Francis, Pollet Eddy, Ryckaert Marc, Vandekeere Hugo, Vrielynck Paul.

Contacten redactie, werkgroepen en documentatiecentrum

Redactie Brugs Ommeland: Jan D’hondt, 050/37.08.53 - mail me

Werkgroep Brugs Dialect:                 Freddy Clevers: mail me

Werkgroep Erfgoed Sint-Andries:      Hugo Vandekeere: mail me

Werkgroep Heemkunde Sint-Kruis:   Ludo Van Damme: mail me

Werkgroep Erfgoed Sint-Michiels:     Dirk Heyns: mail me